Niby każdy wie najlepiej co robić… naczytał się w internecie, naoglądał na instagramie, zalajkował wszystkie możliwe fit strony na facebooku… a rezultatów jak nie było, tak nie ma.
Jak wiecie raczej nie uskuteczniam perfidnej reklamy, każdy widzi co robię, jak pracuję, gotuję, jak sama ćwiczę i jeżeli ktoś chce mojej porady to wie gdzie mnie znaleźć. Po to właśnie tworzę ten blog.
Tym razem jednak postanowiłam się pochwalić
Dla wszystkich, którzy od dawna chcieli wprowadzić zmiany do swojej diety i stylu życia, ale ciągle brakowało im pomysłu od czego zacząć.

Razem z kliniką SkinClinic przygotowałam coś dla Was!
+Tu mała ściągawka:
*konsultacja z dietetykiem – to ze mną ;)))
*5 DNIOWY PROGRAM WSPOMAGAJĄCY oczyszczanie i regenerację organizmu. Dieta, której celem jest eliminacja toksyn z organizmu, ma przywrócić prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, przyspieszyć metabolizm, odkwasić oraz nawodnić organizm. Może stanowić osobną kurację lub być wprowadzeniem do dalszego postępowania dietetycznego.
*ICOON – to urządzenie do masażu próżniowego (endermologicznego) oparte na technologii, która polega na użyciu zmechanizowanych głowic masujących z rolkami. Głowice te wywołują multimikrostymulację, działając precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez powodowania urazów i podrażnień. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia oraz sztywność mięśni.
Jeżeli macie jakieś pytania to możecie kontaktować się ze mną lub z kliniką: http://skinclinic.pl/

Udostępnij: